Studyjna sesja produktowa Łódź!

Zaczynamy!
Nasz pierwszy fotograficzny blog o komercyjnej sesji zdjęciowej w naszym studio fotograficzne łódź studiodaylight.pl !!!

Kilka słów wstępu, Ja Rafał Kalabiński wraz z moim przyjacielem Markiem Filipiakiem stworzyliśmy i udoskonalamy kreatywną przestrzeń fotograficzną w łodzi, która przez nas została nazwana studiodaylight, gdyż dysponuje ogromną ilości dziennego światła, a także kilkoma kreatywnie zagospodarowanym przestrzeniami fotograficznymi, wraz z zapleczem, które jest w trakcie budowy.

Studio fotograficzne Łódź, studiodaylight to miejsce dla każdego profesjonalisty jak i amatora fotografii czy filmu, będziecie mogli u nas tworzyć rolki na Instagrama, filmy produktowe jak i zdjęcia.

200 metrów dla was, tyle właśnie ma nasze studio fotograficzne łódź, dysponujemy profesjonalnym oświetleniem błyskowym, z ogromna ilością modyfikatorów, jak i cudownym dziennym światłem które możecie kreatywnie wykorzystać w naszym studio fotograficznym Łódź.

Sesje zdjęciowe, możecie wynająć nasze studio fotograficzne Łódź, na godziny jak i na cały dzień, dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia aparatów fotograficznych, Nikon Z62 i Nikon Z9 w zależności od dostępności, wraz z naszymi ukochanymi 50 tkam, od Viltroxa i Nikona Z tu zapraszam do zakładki „kontakt”.

Wróćmy do meritum, poniżej przedstawiamy wam sesję studyjną Łódź, wykonaną dla producenta odzieży medycznej wraz z ujęciami produktowymi, które mogliśmy wykonać w naszym studio Łódź, dzięki dziennemu światłu.

Sesja studyjna łódź, wykonana przy pomocy trzech lam błyskowych firmy quadralite na jedynej w Łodzi dookólnej cykloramie zachodzącej na sufit ! Tak, dzięki takiemu rozwiązaniu nie braknie nam „powietrza w kadrze”, będziecie mogli maksymalnie wykorzystać obiektywy szerokokątne do fotografowania w studiu fotograficznym, jak nigdy dotąd!

Mocy przybywaj, sesja fotograficzna bez kompromisów, najmocniejsze quadralite wyposażone w HSS pozwolą fotografować w najbardziej wyszukany sposób jaki sobie wymyślicie, a Tethering – podgląd na żywo da swobodę Tworzenia treści plus pozwoli na 27 calowym skalibrowanym monitorze na bieżąco korygować to co Tworzycie.

Epilog, szybko i zwięzłe na koniec, poniżej prezentujemy wycinek z sesji zdjęciowej który został zrealizowany przez nas w studio fotograficzne Łodz, studiodaylight.pl, jeśli potrzebujecie kreatywnej przestrzeni bo jesteście fotografem lub filmowcem, to właśnie taką znaleźliście, zaś jeśli potrzebujecie sesję zdjęciową od A do Z to wykonamy ją dla was, zorganizujemy, makijaż, zadbamy o fryzury, zbudujemy scenografię, stworzymy storyboard, wykonamy sesję i obrobimy zdjęcia, zmontujemy filmy i przekażemy wam gotowy produkt !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *