StudioDayLight

Posiadamy w pełni wyposażone studio fotograficzne w Łodzi na ulicy Św. Jerzego 10/12 w sąsiedztwie Manufaktury.
Znajdziecie u nas największą cykloramę w Łodzi, zachodząca na sufit i jeden bok. Co ważne studio jest wysokie i bardzo funkcjonalne.
Studio fotograficzne dysponuje odejściem ponad 13 metrów. Szerokość cykloramy to aż 7 metrów plus łuk! Poniżej rzut przedstawiający studio fotograficzne na wynajem 
Studiodaylight.pl  oferuje dwie sale z dziennym światłem od wschodu do południa i od południa do zachodu słońca! 
Sala główna z cykloramą i kreatywną przestrzenią gdzie znajdziecie dodatkowo podłogę z jasnych paneli, sztukaterię na ścianach i stylowe meble, fotele, kubiki i mobilną garderobę. Zaś w razie potrzeby światło z okien można wyłonić dzięki roletom.
Sala zachodnia oferuje piękne światło od południa do zachodu słońca idealne do portretu z zastanym światłem jak i również do zdjęć całej sylwetki. dodatkowo piękna podłoga w stylową jodłę, biała i betonowa ściana plus dwie ścianki do portretu i nagrywania rolek w kolorach niebieski i soczysty żółty.
Każda z sal wyposażona w oddzielne oświetlenie błyskowe Quadralite Pulse Pro X wraz ze sterownikami obsługującymi 5 grup.
Mamy dla Was okty 180 cm, 150 cm, 120, cm, 120 cm Deep Flex, 105cm Beauty Dish, 70 cm Beauty Dish Hard Light, Softy 180 x 40 cm, blendy, zastawki, różne czasze i jeszcze wiele innych modyfikatorów.
W tym samym czasie można stworzyć 8 setupów i niezależnie błyskać na każdym.