StudioDayLight

Nasze zasady 😉 Czyli regulamin STUDIO FOTOGRAFICZNE ŁÓDŹ


Drogi najemco dbamy bardzo o nasze studio i prosimy byś Ty też o nie dbał podczas wynajmu. Zapewniamy miłą i cichą atmosferę w czyściutkim studiu.
Zapraszamy w przerwach podczas sesji na pyszną kawę i herbatę.

Na początek poprosimy o zdjęcie odzieży wierzchniej i pozostawienie jej na wieszaku w holu.

Dodatkowo o zdjęcie obuwia w którym poruszacie się po dworze, nasze studio traktujemy jak nasz dom i nie chodzimy w nim w butach. 

Dla waszego komfortu posiadamy jednorazowe obuwie lub możecie przyjść do nas ze swoimi domowymi „kapciami”.


Nie wyobrażamy sobie abyście musieli kisić się w butach, np zimowych 8 godzin podczas pracy w naszym cieplutkim studiu, KTÓRE NIE JEST HALĄ CZY HANGAREM Z CYKLORAMĄ ;), dodatkowo pozwoli to na zmniejszenie zużycia detergentów do zmywania podłóg, co w naszej opinii jest po prostu EKO.

Do waszej dyspozycji jest również toaleta, klucz znajduje się obok wieszaka w holu, tam również dbamy o czystość, zatem prosimy o zamykanie naszej kabiny po skorzystaniu z niej.

Następnie do waszej dyspozycji jest strefa prasowania  z parownicą i deską do prasowania.


Kolejna część studia to strefa relaksu, wraz z aneksem kuchennym, tu do dyspozycji macie zapewnioną wodę, różnego rodzaju herbaty i pyszną kawę z prawdziwego ekspresu 😉


Strefa cykloramy:  


Podczas sesji osoby pozujące mogą chodzić w butach, niemniej koniecznie obuwie musi być czyste, nie może zostawiać widocznych śladów.

W przypadku pobrudzenia cykloramy zostanie doliczony koszt mycia i sprzątania + malowania w kwocie 100 zł + 100 zł netto.

Pod żadnym pozorem nie wolno wchodzić na łuk cykloramy, nie wolno też na nim nic stawiać.

Przestrzeń kreatywna, strefa paneli:


Wszystkie meble  znajdujące się w naszym studiu są do waszej dyspozycji tak samo jak tła czy modyfikatory świata. Jeśli czegoś nie umiesz obsługiwać, wyjaśniamy jak to działa.

Istnieje możliwość wynajęcia kogoś z obsługi w celu pomocy podczas ustawiania światła w trakcie Twojej sesji zdjęciowej, koszt od 350 zł netto (ustalany indywidualnie).Odpowiedzialność za uszkodzenia sprzętu w studiu:


Najemca jest odpowiedzialny za wszelkie straty materialne w studiu, które powstały podczas jego wynajmu. Tym samym najemca ponosi 100% odpowiedzialności materialnej.


Dzieci i zwierzęta w tym fretki:


Dzieci dokładnie na takich samych zasadach mogą korzystać z naszego studia, odpowiedzialność materialną za uszkodzenia w studiu spowodowane prze nie ponosi najemca. Tyczy się to również dodatkowego sprzątania studia.


Wszelkie zwierzęta po uprzednim ustaleniu z obsługą studia są u nas mile widziane, częstym bywalcem naszego studiadaylight jest Kira prześliczna przyjacielska Hasiorka.

Prosimy pamiętać by Wasze czworonogi,  gady łuskonośne i inne zwierzaki weszły do naszego studia czyste tak jak do waszych domów.REZERWACJA STUDIA


WYNAJEM STUDIA FOTOGRAFICZNEGO ŁÓDŹ

Rezerwacja studiodaylight.pl  następuje wyłącznie po wpłacie zadatku w kwocie od 200 zł przy najmie do 5 h i kwocie 500 zł przy najmie powyżej 5 h, lub przedpłacie całości. Koszt najmu studia fotograficznego patrz Cennik.


Przykładowy najem studio fotograficzne Łódź:

Najem studia od godziny 12 do 15 oznacza wejście do studia o godzinie 12 i opuszczenie studia o godzinie 15, każda rozpoczęta godzina zostanie doliczona do ceny najmu.

Dopuszczamy akademicki kwadrans przed na rozlokowanie się w studio fotograficzne.

Istnieje możliwość przywiezienia do studia produktów do sesji zdjęciowej nawet do 3 dni przed, w razie potrzeby przechowamy też wasze produkty po sesji w studio fotograficzne Łódź!!!

Możliwość wykupienia pakietów 10 – 20 h

Studio jest do dyspozycji najemcy wraz ze sprzętem oświetleniowym błyskowym błyskowym, obsługa nie ustawia światła, to najemca musi to robić.

Asystent przy sesji – oświetleniowiec od 350 zł.


Akceptacja regulaminu:


Akceptacja regulaminu następuje po przekroczeniu progu naszego studia i dotyczy wszystkich bez wyjątku.

Jeśli obsługa zobaczy, że zasady naszego studia zostały naruszone ma prawo niezwłocznie przerwać sesję zdjęciową i wyprosić najemcę, bez zwrotu kosztu najmu. Koszt najmu to koszt za rezerwację naszego czasu.Stali klienci:
Dla naszych stałych klientów mamy specjalne zniżki.


studiodaylight.pl
Rafał Kalabiński i Marek Filipiak