Lecimy z koksem! To właśnie u nas w STUDIODAYLIGHT.PL, Foto-Technika i Viltrox Polska postanowili zrealizować łódzką premierę najjaśniejszego obiektywu portretowego jaki Viltrox wyprodukował dotychczas.

Kilka słów wstępu.

Łódzka premiera obiektywu portretowego Viltrox 75 mm 1.2 odbyła się 08.02.2023 w doborowym towarzystwie znakomitych Łódzkich fotografów, jak i przedstawicieli Foto_Techniki.

Mieliśmy szanse nie tylko podotykać obiektyw portretowy, ale również możliwość przetestowania go, odbyła się sesja zdjęciowa wykorzystując ogrom dziennego światła które wpada do studia fotograficznego przez cały dzień i mieszankę światła ciągłego, Damian Jankowski instruował wszystkich jak nim operować.

Odwiedził nas również foto Fotoexpert.pl, Sklep bez nazwy czy kilku wybitnych łódzkich fotografów. Pojawił się również niezrównany portrecista Seweryn Cieślik . Nie możemy nie wspomnieć o cudownej modelce Preetini Kunaseegaran i naszej studyjnej Hasiorze Kirze 😀

Większość Backstage wykonał dla nas Marek Filipiak, pośród znajdziemy kilka kadrów Rafała Kalabińskiego który chyba tylko przeszkadzał Damianowi w wykładzie 😉 Damian nie złościsz się?

Michał Małota opowiadał o Shimoda i pił kawę, to zapewniamy istotny fakt.

Rafał Głębowski poza zrobieniem kilku kompromitujących kadrów jakoby rzekomo Rafał Kalabiński przesiadał się na „jakieś” Sony, zjadł wszystkie ciasteczka waniliowe 😉

Było przaśnie! Dzięki wszystkim i zapraszamy na foto relację!

Pozdrawiamy Ekipa Studiodaylight.pl R&MDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *